Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament LIDIJA II, Podgora

Përshkrimi

Podgora është mbretëresha detare e Riviera Makarska. Ajo varka me vela dhe anije peshkimi kishte qenë lundrimit globit për shekuj me radhë - sot në plazhet e saj me diell ende mund të dëgjojë mesazhet e deteve të largëta. Më e rëndësishmja e ndjen në shtëpi në Podgora. Apartamentet janë të vendosura fjalë për fjalë më pak se një shëtitje një minutë nga plazhi kryesor dhe qendra e qytetit të Podgora. Dyqane, restorante dhe çdo gjë që ju mund të keni nevojë janë të vendosura brenda dy minutash shëtitje. Si është një TAXI / anijes në qytetin e Makarska. Ne jemi tre minuta më këmbë nga porti, ku anijet nisen çdo ditë në ishujt e bukur të Adriatikut. Kjo kombinon lehtësinë për të qenë afër çdo gjë, por ju lejon të shmangur ngutje dhe nxitim nga rruga kryesore në mbrëmje - duke e bërë për një pushim të krejtësisht të relaksuar. Një dhomë me hyrje më vete apartament studio me kuzhinë, dhomë të gjallë, dhe dhoma gjumi në një dhomë. Banjo është dhomë të veçantë. Ballkon private. Televizioni w / telekomandë. Frigorifer. Gama elektrike. Vendosur në katin e parë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me një Festa Podgora ose do të donte për të bërë një rezervim ju lutem mos ngurroni të kontaktoni Lada nëpërmjet telefonit, e-mail ose postë. Ne do të jetë i kënaqur për t'ju ndihmuar në çdo mënyrë që mundemi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Lada Borić
+385 91 539 94 82, +385 21 62 52 81
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt