Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente IVAN, Podgora

Përshkrimi

Në këmbët e malit Biokovo-parkun natyror gënjeshtra Podgora, shpatet e të cilit janë të mbuluara me shumëllojshmëri të dendura e bimë mesdhetare, në veçanti pemët shekullore ullirit. Plazhi me guralecë si një gjerdan perlash shtrirje përgjatë 4 km, kodrinë bregdetit. Podgora, përveç bukurisë natyrore, një hotel dhe familja cilësisë strehim, ofertë të pasur gastronomik, ofron turistëve një cilësi dhe të ndryshme kulturore, sportive dhe argëtuese. Apartamentet janë të vendosura fjalë për fjalë më pak se një shëtitje një minutë nga plazhi kryesor dhe qendra e qytetit të Podgora. Dyqane, restorante dhe çdo gjë që ju mund të keni nevojë janë të vendosura brenda dy minutash shëtitje. Si është një TAXI / anijes në qytetin e Makarska. Ne jemi tre minuta më këmbë nga porti, ku anijet nisen çdo ditë në ishujt e bukur të Adriatikut. Kjo kombinon lehtësinë për të qenë afër çdo gjë, por ju lejon të shmangur ngutje dhe nxitim nga rruga kryesore në mbrëmje - duke e bërë për një pushim të krejtësisht të relaksuar. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me një Festa Podgora ose do të donte për të bërë një rezervim ju lutem mos ngurroni të kontaktoni Lada nëpërmjet telefonit, e-mail ose postë. Ne do të jetë i kënaqur për t'ju ndihmuar në çdo mënyrë që mundemi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

family Sunde

Tuesday, September 23, 2014
We have just returned home from a brilliant three week stay at the Boric Apartments in Podgora. Right from our first communication with Lada, everything was perfect. Lada arranged our transfer from Dubrovnik airport and we arrived very late on a Sunday night to be greeted with a warm welcome by Lada and Braco. The apartment was fabulous - amazing views, spotlessly clean, spacious, well appointed, in a brilliant location right on the beach and just a few steps to the main promenade for shopping and restaurants. Lada and Braco were wonderful and went beyond our expectations to make sure our stay was very special. They are very lovely people whose interest in the wellbeing of their guests is paramount to them. We highly recommend these apartments which are in a prime location and operated by very friendly, obliging and dear people. Our warmest and heartfelt thanks to Lada and Braco for everything. Roy, Janelle, Stefan and Anton Sunde. Auckland, New Zealand. September 2014. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Donna Youngman

Wednesday, November 7, 2012
Thank you so much again. This year I took my 76 year old Mum as her Grandfather was born there. A fantastic holiday destination for all. So relaxing and just pure paradise. Clear calm waters and amazing sunsets. The boat leaves from here to Hvar, Brac and Korcula. See you next year!

Donna Youngman

Monday, January 23, 2012
When I arrived at my apartment I couldn't believe it. It was amazingly beautiful. The views from the two balcony's out to the Adriatic sea and the near by islands was just paradise. Podgora is an amazing little town filled with atmosphere and great restaurants and nice people. I will be back in 2012.
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Lada Borić
+385 91 539 94 82, +385 21 62 52 81
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt