Apartamente VILLA FALCON 6369, Podaca, , Rajoni i Splitit/Dalmacisë

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA FALCON, Podaca

Përshkrimi

Vendndodhja Brist qendrore në Dalmaci të ju jap mundësinë e ekskursioneve të organizuara të përditshme të qytetit Split, Makarska, Medjugorje, Dubrovnik, ishull Braç, Hvar, Korcula dhe gadishullin Pelješac. Vila është vendosur në plazh në ambientit të qetë të Brist fshatit. Ne garantojmë pushim të qetë dhe paqësore. Paharrueshme përvojën ndjenja e notit në pishinë me pamje në det. Mundësinë e përdorimit të shërbimeve si, masazh trajtimit të përballet me pedikyr, manikyr dhe në vilë. Pranë rent-a-barkë dhe rent-a-pedalina ofertë ju japin kënaqësi të vërtetë në det. Kapaciteti Akomodimi: 1 apartament për 4 person 8 me dy dhoma krevat 2 trefishtë-krevat dhoma Të gjitha dhomat kanë banjo, frigorifer, SAT-TV dhe ballkon me pamje nga deti. Çmimi përfshirë TATIMORE: Nuk është mundësia e mëngjes (pagesa shtesë).

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Mariusz

Sunday, September 11, 2016
obsługa super,mało miejsca na parkingu,w pokoju nr.5 brak stolika i krzeseł, w łazience brak wieszaka na słuchawkę przy baterii wody,brak wieszaczków na więcej ręczników,aneks kuchenny poza pokojem, a w nim brak wieszaków na ściereczkę, uwaga na czajnik elektr.-można się opażyć. od parkingu do pokoju 43schody, a od pokoju do plaży 60 schodów.plaża zaśmiecona resztkami kafelek po remoncie i trzeba chodzić w butach lub klapkach aby nie skaleczyć stóp-nie polecam dla rodzin z dziećmi. moja ocena jest średnia za tą cenę 65Euro/doba za 2 osobowy pokój z łazienką bez aneksu kuchennego w pokoju, w tym standarcie to za dużo.
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 net
Lidija Sokol
+385 98 82 88 64
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt