Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PRALAS, Podaca

Përshkrimi

Apartamentet tona janë të vendosura pranë detit. Walking gjurmët ndan ata nga deti, nuk ka rrugë për automjete (ideale për familjet me fëmijë). Të gjitha apartamentet janë të pajisura me 1-2 dhoma gjumi, banjo, kuzhinë, dhomë të gjallë, ballkon ose tarracë me pamje deti, TV satelitor, ajer te kondicionuar, parkim dhe karrige në kuvertë në plazh. Çmimet e apartamenteve janë taksat.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 45 - 90 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Branka Pralas
+385 99 724 87 26, +385 21 699 122, + 49/703122589
Nga 45 - 90 €/natë
Kontakt
;