Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MAJAK II, Podaca

Përshkrimi

Informacioni është një pjesë e Riviera Makarska, tërësisht të përkushtuar në turizëm. Të dhënat e ka rreth 660 banorë të cilët janë të angazhuar kryesisht në turizëm. Plazhi i bukur është i përshtatshëm për familjet me fëmijë, shkolla, dhe për të dashuruar e sporteve të ujit, si dhe për të gjithë dashamirët e kuzhinë të mirë. Me plazhe të bukura në pisha të qetë dhe të ofrojë gastronomik e specialiteteve dalmate, afërsi të destinacioneve ekskursion tërheqëse. Podaca bëhet vend gjithnjë e më e dëshirueshme që pushime.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Almira

Friday, August 9, 2013
Predivan pogled sa balkona soba na more i plazu ispod kuce...plaza manja, mirnija, more cisto...sobe pristojne, kuca cista, divna hladovina oko kuce. Divni didica, vlasnik, uvijek susretljic i raspolozen za pricu...mnogo sam mudrosti cula iz njegovog zivota.Toplo preporucujem
Nga 25 - 35 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Antiša Nikolac
+385 91 529 43 22, +385 20 68 91 93
Nga 25 - 35 €/natë
Kontakt
;