Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Luxury 4* apartments villa Dusanka 100m od Mora, Pisak

Përshkrimi

Luksoze vila **** me luksoze dhe apartamente të qetë dhe kopsht, 100 metra nga deti, me një pamje të bukur e detit dhe dalmat otoke.Apartmani ka një dhomë të gjallë, dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe tarracë. Tarracë e përafërsisht 12 m2. Dhomë të gjallë është e pajisur me kolltuqe të rehatshme, LCD TV, TV satelitor, DVD, CD, kasetë dhe radio. Kuzhinë është e pajisur me furrë, sobë me katër unaza vitore qeramike, thotë dolli, mikrovalë, beres kafeje, kazan elektrike, pjatalarëse, frigorifer, thika, mjete të cilësisë së lartë dhe pajisje për të hahet dhe gatim dhe të gjitha llojet e qelqit. Banjo ka një dush hidro masazh masazh shpinën dhe këmbët. Dush ka një dush shi dhe handheld dush normal, radio dhe dritë. Banjo përfshin një lavaman me pasqyrë të madhe dhe tualet. Në dhomat e ju do të gjeni mobilje të cilësisë dhe linens ngjyrë trëndafili. Tarracat janë të pajisura me karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse për shtrojë të rehatshme dhe shtëpi suncobranima.Kroz në çdo dhomë dhe dhoma e gjalla kanë lidhje të internetit, si dhe internet pa tel në të gjithë shtëpinë, në pishinë. Shtëpi mund të merren me qira në saj tërësia 12-16 persona.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;