Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Luxury 4* Apartments Villa Dusanka 100m od Mora, Pisak

Përshkrimi

Luksoze vila **** me luksoze dhe apartamente të qetë dhe kopsht, 100 metra nga deti, me pamje të bukur e detit dhe ishujt e dalmat. Apartament ka një dhomë të gjallë, dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe tarracë. Terrace përafërsisht 9 m2. Dhomë të gjallë është e pajisur me kolltuqe të rehatshme, LCD TV, TV satelitor, DVD, CD, kasetë dhe radio. Kuzhinë është e pajisur me furrë, sobë me katër unaza vitore qeramike, thotë dolli, mikrovalë, beres kafeje, kazan elektrike, pjatalarëse, frigorifer, thika, mjete të cilësisë së lartë dhe pajisje për të hahet dhe gatim dhe të gjitha llojet e xhamave. Banjo ka një dush masazh hidro pajisur me avionët masazh mbrapa dhe këmbët. Dush ka një dush shi dhe handheld, radio, dritat dhe sauna me avull. Banjo përfshin një lavaman me pasqyre të madhe, tualet dhe lavatriçe. Dhomat janë të pajisura me liri ngjyrë trëndafili cilësi të lartë dhe mobilje të cilësisë. Ky kat ka një tarracë në jug dhe në anën veriore të shtëpisë, e pajisur me mobilje bastun prej palme kacavjerrëse. Gjatë gjithë shtëpisë në çdo dhomë dhe të jetesës dhomat kanë lidhje të internetit, si dhe internet pa tel në të gjithë shtëpinë, të bazena.Kuca mund të merren me qira në tërësinë e saj nga 12- 16 preson.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;