Apartamente Villa Marija - Romantic House near the beach 21810, Pirovac, , Rajoni i Shibenikut/Kninit

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Marija - Romantic House near the beach, Pirovac

Përshkrimi

VILLA MARIJA Kjo familje shkëputur Villa Marija është e vendosur në qendër të Pirovac. Komplot ka më shumë se 4000 m2 dhe shtëpia është umgezaunt, sodas për fëmijët tuaj mund të mënyrë të shkujdesur pa rrezikun e trafikut rrugor në kopsht, Playing shtëpinë dhe në një shesh lojrash të përshtatshme. Shtëpia është e familjes miqësore. Parking i mbuluar dhe të mbrojtur nga dielli, me hapësirë ​​të mjaftueshme për 6 makina kopsht perimesh gjithmonë korr një ofertë të pasur të perimeve të ndryshme (domate, speca skocezëve, kastravec), të cilat janë në dispozicion të mysafirëve tanë. Përveç kësaj, ka një zonë të madhe Barbecue ku ju mund të përgatisë kuzhinë të shijshme dalmat. Villa Marija ka vend më të mirë në Pirovac, në qendër të fshatit. Mezi 100 metra larg janë dyqane ushqimore (Konzum, Tommy) dhe restorante të shumta. Aty pranë është edhe restorant "Velo Misto" i famshëm për shijshme specialitete dalmat peshku dhe në mbrëmje me "jetojnë" muzikë. Në afërsi të shtëpi pushimi ka edhe zyra e mjekut vendor, dentist, zyrë postare, sallon pica dhe sheshi kryesor i cili pret një shumëllojshmëri të ngjarjeve dhe festivale përditshme në muajt e verës. Më pak se 100 metra nga vilë tonë, përgjatë bregdetit shtrihet nga pemë ulliri, shëtitore kryesore kaluar Pirovac, një pikënisje ideale për udhëtime ditore në ishujt Kornatit. Një nga parqet më të bukura Kombëtare të Kroacisë është e arritshme me vela të mëdha për 300 Kuna për person! Mezi 250 metra larg, brenda ecin distanca e Villa Marija, është kryesore plazh i Pirovac "Loli?" Dhe kjo është marr vetëm një nga arsyet kyçe në shtëpi tonë për pushimet tuaja ideale. -------------------------------------------------- -------------------------------------------- APARTAMENT FAMILY A1 Këtu ne ju ofrojmë një apartament cute pak më parë, me 33 m2 hapësirë ​​të jetesës, ideale për një çift me një ose dy Kindern.Durch lokacionit saj në katin e parë, dhe një hyrje pa pengesa, apartament është i përshtatshëm për mysafirët me aftësi të kufizuara. Apartamenti përbëhet nga tre dhoma: dhoma gjumi me krevat dopio (160x200), dhomë që jetojnë me kuzhinë dhe banjo. Në dhomë gjallë, Davenport i madh si një krevat dopio (160x200) për të ofruar një fjetur më të rehatshme për dy! Kuzhinë është i vogël, por me të gjitha veglat e nevojshme - e pajisur beres kafeje, mikrovalë, frigorifer, sobë me 2 pllaka elektrike. Dhomë të gjallë ka LCD TV satelit. Apartament i ajrit të kondicionuar dhe ka internet wireless free. ÇMIMI: 1,5-28,6 = 40 EURO 28.6 -30.8 = 60 EURO 30.8 -1,10 = 40 EURO -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- APARTAMENT FAMILY A2 Ky apartament ndodhet në katin e parë të shtëpisë së familjes Villa Marija, dhe është veçanërisht i përshtatshëm për një familje me 2 fëmijë me një hapësirë ​​të gjallë 33 m2. Hyrja në apartament është e vendosur në anën lindore të objektit. Apartamenti përbëhet nga 3 dhoma: një dhomë gjumi me krevat dopio (160x200) dhe dhomen e ndjenjes me kuzhinë. Praktike shtrat pull-out divan (140 x 200), mund të përdoret si një shtesë për të fjetur dy të rinj janë përdorur (deri në 18 vjet). Banjo është i vogël, por i pajisur me kujdes me dush dhe WC. Ky apartament mund të jetë i lidhur me tarracë të përbashkët me A1 Apartament, çfarë për të ndarë përparësi e veçantë për dy familje, orët së bashku në tarracë dhe kopsht, duke ofruar mundësi për të Privatsphere. Shumë shpesh vetëm apartamente A1 dhe A2 të familjeve të njohura dhe miqve të rezervuar. Ky apartament ka edhe një tarracë të veçantë me mobilje kopsht - të drejtë nga hyrja. Ky apartament gjithashtu përmban të gjitha komoditet e nevojshme veglat prej: beres kafeje, mikrovalë, frigorifer, sobë me 2 pllaka elektrike. Dhomë të gjallë ka LCD TV satelit. Apartament i ajrit të kondicionuar dhe ka internet wireless free. ÇMIMI: 1,5-28,6 = 40 EURO 28.6 -30.8 = 60 EURO 30.8 -1,10 = 40 EURO -------------------------------------------------- ------------------------------------------------- Royal Suite - Apartament B është në katin e parë të Villa Marija, ka 70 m2 hapësirë ​​të jetesës, dhe është ideale për një familje më të mëdha mund të ndjehen veçanërisht mirë këtu. Apartamenti ka katër dhoma të mëdha të veçanta: 2 dhoma gjumi për të rritur me krevat mbretëreshë-madhësi (160 x 200) me mundësinë e dërgimit të një shtrat të vetëm (90 x 200) në të njëjtën dhomë. Dhomë e tretë është një kuzhinë të madhe me ngrënie tryezë dhe 6 karrige, sobë elektrike dhe frigorifer i madh. Banjo është e gjërë dhe të pajisur plotësisht. Nga ballkoni ju keni një pamje të kopshtit dhe disa të shfaqë një pamje të detit. Si kudo, edhe këtu ata kanë një pajisje të plotë dmth Beres kafeje, mikrovalë, LCD TV-SAT, frigorifer, sobë me 4 hotplates elektrike, të ajrit të kondicionuar Fi. ÇMIMI: 1,5-28,6 = 45 EURO 28.6 -12,7 = 60 EURO 12.7 -23,8 = 70 EURO 23.8 -30.8 = 60 EURO ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Suite presidenciale është e gjërë, (80 m2) rinovuar në vitin 2012, është e vendosur në të dytë Kati i shtëpisë e familjes Villa Marija, e pajisur me mobilje luksoze dhe të gjitha ngushëllim për max. 5 persona Këtu është gjithçka që ju nevojitet. Apartamenti ka 4 dhoma, duke përfshirë një dhomë është dhoma gjumi master me krevat dopio (160 x 200) dhe me pamje nga deti nga dritarja! Dhomën e ndenjjes është e gjërë, stil amerikan mobiluar me një kuzhinë dhe zona ngrënie caktuar me qejf me tavolinë dhe 6 karrige. Në këtë hapësirë ​​është ende mjaft divan, një krevat dopio (160 x 200). Badezimmerist madhe dhe moderne me dush, tualet dhe lavatriçe. Nga salla e jetesës çon direkt mbi tarracë me pamje të bukur e oqeanit, gjirit dhe Pirovac qytetit të vjetër. Apartament i ajrit të kondicionuar dhe të pajisur me të gjitha veglat moderne (beres kafeje, mikrovalë, makinë larëse, LCD TV-SAT, frigorifer, sobë me 4 hotplates elektrike, WiFi ÇMIMI: 1,5-28,6 = 50 EURO 28.6 -12,7 = 70 EURO 12.7 -23,8 = 80 EURO 23.8 -30.8 = 70 EURO

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Pirovac

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Pirovac