Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente SNJEŽANA IV, Pelješac, Viganj

Përshkrimi

Viganj është një qytet i vogël turistik në pjesën perëndimore të bregdetit jugor të gadishullit Peljesaçit, 6 km nga Orebic dhe rreth 15 minuta me anije nga Korcula. Kjo është një vend ideal për notim dhe të gjithë sportet e ujit. Për Viganj mund të themi se kopsht të vogël botanik me bimë të rralla. Bujqësore këtu mbizotërues, rrushi i kultivuar, ullinj, fruta dhe perime, si dhe peshkimi dhe turizmi. Thata fiq dhe vaj ulliri janë specialitete të lartë të rajonit. Viganj jetojnë Bozo dhe Snjezana pronarët Matiç. Ata janë duke u kujdesur për mysafirët e tyre të përsosur dhe ata e dinë se si të bëjnë një ndjenjë të thjeshtë dhe miqësore. Pavarësisht nga kjo të ftuarit nuk janë të humbur privacy. Secili apartament ka hyrje të saj dhe tarracë me pamje nga deti. Secili apartament ka kuzhinë e vet, banjo, sallon dhe dhoma gjumi. Të gjithë ju duhet të gëzojnë .. Apartament 4 është ideal për familje apo grup miqsh. Apartament është për 4 person +1. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, banjo, kuzhina, ballkone dhe tarraca. Guests kanë në dispozicion një vuaj në natyrë dhe një makinë larëse. Ju gjithashtu mund të marrësh me qira një varkë, shkoni të peshkimit ose të marrë një shëtitje në mbrëmje. Mysafirët mund të përdorë gjithashtu një pjek në natyrë. Të gjithë nga Viganj shohim përpara për të parë ju.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Snježana Matic
+385 98 765 473, +385 20 719 185 (tel/fax)
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;