Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament MIKULIĆ III, Pelješac, Orebić

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur 100 metra nga plazhi i bukur me rërë. Plazhi ka një bar dhe një qendër të zhytjes. Në afërsi të akomodimit tuaj është një restorant ku ju mund të gëzojnë enët e zgjedhur e kuzhinës mesdhetare. Banesat kanë pajisur plotësisht kuzhine (frigorifer dhe sobë) dhe vegla për ushqim dhe gatim, ngrohje dhe ajer te kondicionuar. Banjo janë me dush ose vaskë. Të gjitha të ftuarit mund të përdorni të djeg. Kapacitet të vogël lejon atmosferë të rehatshme dhe relaksuese. Family Mikuliç në studiot e tyre duke ofruar mikpritje për mbi 40 vjet. Nga ballkoni i studimeve tuaja, si dhe në tarracë ju do të gëzojë shikime befasues i Peljesaçit Channel. Nëse shtoni në të dhe një gotë verë gjobë Procedurës (të prodhuar nga ushtrive sipas recetave tradicionale). Mokalo ndodhet 4 km në lindje të Orebic në anën jugore të gadishullit Peljesaçit tarracat përgjatë rrugës, i rrethuar nga vreshtat dhe pyjet e harlisur me pisha. Ajo ka një plazh të bukur me rërë, e cila gjithmonë tërheq Alpinistët që gëzojnë verë të kuqe dhe të peshkut të freskët. Natyra e qetë dhe e këndshme mesdhetare, mikpritjen, dhe deti kristal e qartë dhe plazhet me rërë të sigurojë një vend idilik pushime. Pushime juaj do të paharrueshme. Për të gjithë mysafirët e Adriatikut II Free Parking i siguruar. Kaloni pushimet tuaja në pjesën më të mirë të Adriatikut - gadishullin Peljesaçit në fshatin piktoresk të Mokalo

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Zeljana

Tuesday, July 10, 2018
Sve extra.... Domacin... Ambijent..... plaza iz snova
Nga 25 - 38 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Baldo Mikulic
+385 91 171 43 22
Nga 25 - 38 €/natë
Kontakt
;