Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Diana II, Pelješac, Orebić

Përshkrimi

Apartamente janë të vendosura në qendër të Orebic, vetëm 100 metra nga plazhi, në afërsi të restorante, kafene. Banesat kanë një hyrje të veçantë, me ajër të kondicionuar dhe kanë televizive satelitore. Apartament kanë pajisur plotësisht kuzhinë (sobë, frigorifer dhe enë kuzhine për ushqim dhe gatim). Guests mund të përdorni të djeg. Për të gjithë mysafirët ne kemi parkimi në frontin e shtëpisë. Apartamente Jugut dal det dhe ishujt pranë, ndërsa apartamentet me pamje veriore kodrës Shën Ilija. Ky apartament 2 +2 ndodhet në katin e 1, orientimi jug.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 30 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ivana Ljubic
00 385 921 283 617
Nga 30 €/natë
Kontakt