Apartamente Nikolica Lux A5 3171, Dingač, Pelješac, Rajoni i Dubrovnikut/Neretvës

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Nikolica Lux A5, Pelješac, Dingač

Përshkrimi

Apartamente janë të vendosura në Nikolica Dingac, Gadishullin e Peljesaçit, 95 km në perëndim të Dubrovnikut. Ajo është një vend ideal për të gjithë ata që gëzojnë bukuritë natyrore të saj mesdhetare me detin kristal e qartë Adriatik, dhe për ata që duan të zhyten. Kjo është një vendpushim preferuar për pushuesit familjare nga e gjithë Evropa. Duke ecur në distancë të plazhit më i afërt është 20 m dhe llojet e plazhit janë guralecë dhe pllaka betoni. Në Potomje, i cili është 3 km nga Dingac, ka shumë dyqane, një zyrë postare dhe një stacion gazi. Orebic është një qendër e njohur turistike të gadishullit të Peljesaçit - me restorante, bare, fusha tenisi dhe diskotekat - një makinë skenik 20 km nga Dingac. Ne ofrojmë udhëtime një ditore në Parkut Kombëtar Mljet dhe ishullin e Korcula historike. Ston kalaja dhe muret e Ston, e tretë mur të gjatë mbrojtjes në botë, u ndërtua nga qytetarët e Republikës së Dubrovnikut për të mbrojtur të gadishullit kundër pushtimit të Perandorisë Otomane. Ston është një gjysmë ore me makinë nga Dingac.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 21 €/natë
Qëndrimi Min është 1 net
Marija Radovic
+385 98 571 226
Nga 21 €/natë
Kontakt