Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Adriatic, Pag, Potočnica

Përshkrimi

Villa Adriatik është e pajisur plotësisht, e sapo rinovuar shtëpi të përsosur për pushime familjare në bregdet. E vendosur në një të vogël, të qetë, mikpritëse vend Potocnica, e cila është vetëm 10 minuta me makinë nga të bukur dhe të gjallë plazh të Novalja Zrce. Shtëpia përbëhet nga dy dhoma gjumi, banjo, WC jashtë, kuzhine dhe rri kot, dhe një tarracë të madhe në natyrë me pamje të bukur e detit. Bregu dhe një plazh privat me një 9m konkret të shërbimit varkë larg nga shtëpia, një shëtitje përgjatë bregdetit, 300 metra nga shtëpia, ju do të gjeni një plazh me rërë publik. Me shtëpitë me qira të ju ofrojnë varkë në mënyrë që të kenë mundësi për të eksploruar një vend magjik dhe gjirin. Në Potocnica kanë një shans për një pushim ëndërr në të njëjtën kohë do të sigurojë Novalja argëtim të çmendur dhe të paharrueshme. Le valët të ju lejojnë të fle dhe zgjohet, të vijnë dhe të bien në dashuri me ishullin magjike e Pag, ne jemi duke pritur ju.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Petra

Monday, March 16, 2015
Ovo je idealna lokacija uz more, sa privatnom plažom, bez buke (ako želite, možete autom par km do Zrća), čuju se samo valovi i galebovi, sa lijepim vrtom, odlično opremljeno, sa WiFi i tv i sound systemom za one zahtjevnije, sa pokrivenom terasom koja puno znači kada pada kiša i kad je sunčano, najvažnije, domaćini su jako ljubazni. Što vidite na slikama u oglasu, tako je i realno. Objekt je izuzetno čist i uredan. More je izuzetno čisto. Ako želite šport, možete voziti biciklo. Možete pješke, autom ili biciklom na istraživanje poluotoka Luna i cijelog otoka, kupiti od domaćina ulje i masline, posjetiti park starih oljki ili na večeru u neki odličan restoran u Novalju ili na party u Zrće. Ako želite odmor na kojem ćete se stvarno odmoriti i relaksirati, toplo preporučujem i objekat i vrlo ljubazne domaćine.

Lucy

Sunday, June 30, 2013
I stayed for a month with my family. The house itself is pretty plain but well equipped - microwave, dishes, towels... We spent most time on the big front porch and on the beach. We didn't use TV often. There's a great stereo in the apartment so the music was always playing. The neighbours were so nice and helpful, and the owner explained how to get to the nearest store. The downtown center is pretty far away and takes a car ride but it worked for us since we didn't go out much. What I think is totally worth the price is the proximity to the sea - the house is on the shore and has its own private beach with mooring so we brought our little boat. Overall, we enjoyed the sun, the sea and falling asleep with the sound of waves.
Nga 100 - 200 €/natë
Qëndrimi Min është 2 natë (s)
Ivan Agić
+385 (0)99 7569963
Nga 100 - 200 €/natë
Kontakt