Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament MacAdams Apartment with a beautiful sea, Pag, Novalja

Përshkrimi

Apartamente MacAdams ishin ndërtuar në vitin 1996 dhe rrezikim të gjitha arritjet pozitive të detit dhe arkitekturën e ishullit. Apartamente katër-krevat, mbrojtur me një seri e harqe dhe tarracë romantike të diellit, me një atmosferë të vërtetë Mesdheut. Para së gjithash, një 15-minuta me makinë me makinë-traget nga naindland në ishullin Pag. Pastaj një makinë përmes ashpër, peizazhin gëlqeror ishull. Dhe të gjithë një e papritur, para jush, një vend që thjesht nuk duhet humbur, Novalja, qendra turistike të ishullit duket. Por në qoftë se ju shkoni më tej në drejtim të pjesës veri-perëndimore të ishullit, vetëm atëherë do të shihni arsyeja pse ne të treguar këtë histori rreth Potocnica. Çdo gur, çdo hap të mbajnë dëshmi për historinë e trazuar të kësaj zone, bequeathead na ka një trashëgimi të çmuar kulturore dhe historike. Ndër arcitectural numerious gjen dhe mbetet, më i rëndësishëm i ujësjellësit Romake nga 1 Century, të latuar prej shkëmbi, dhe eshtrat e tre bazilikat e hershme të krishterë dhe qivur të shekullit të 4-t. Nga thesarit të pasurisë kulturore, duke tërhequr valle tërheqëse kombëtare "e vizitorëve jashtë" me kostumet e saj të mrekullueshëm vëmendje të veçantë. Si perla në një varg, plazhet e bukura rrethojnë Potocnica: Zrce, Çashkë, Straško, Trincel, Babe Vrtic. Ju do të zgjojë nga blu-jeshile deti e tyre të pastër. Dëshmitar Potocnica për bujarinë me të cilën natyra e ka dhuruar bukurinë e saj në ishull. Sipas gjeth ulliri shekullore, në heshtje të thellë, ju mund të gjeni një vend për veten e tyre. Këtu, rrethuar nga blu dhe të gjelbër, ju mund të përdorni kohën për të qëndruar ende. Jepini vetes mbi disponimin verës, në djep të ngrohtë të detit, nga të arrijnë të erës. o Lloji STUDIO o Stars **** o Kati Ground o Numri i shtretërve në tipit apartament studio 2 o Numri i krevate dopio 1 o Numri i shtreterve shtesë në apartament studio tipit 1 o Madhësia e apartamenteve 22-25 m2 o Numri i banjo me dush: 1 o dush në natyrë o tarracë, 6 m2 o oborr përbashkët, 2000 m2 o Phone (marrëveshje shërbimi me të ftuar të tjerë) o Satellite TV o Fax (marrëveshje shërbimi me të ftuar të tjerë) o Kompjuter me qasje në internet në dispozicion o Cot (shërbimi në dispozicion në kërkesën tuaj) o Hekuri (shërbimi në dispozicion në kërkesën tuaj) o Kuzhina vegla dhe sendesh sipas numrit të personave o Frigorifer o frigorifer 3 l o Kafe o Tharëse flokësh (shërbimi në dispozicion në kërkesën tuaj) o bidet o Makinë Lavatrice (shërbimi në dispozicion në marrëveshje me të ftuar të tjerë) o Mëngjesi në dispozicion sipas kërkesës o HP gjysmën në dispozicion sipas kërkesës o Pastrimi nga marrëveshje o Pirja e duhanit lejohet në apartament o Pamje e: deti dhe zonën e gjelbër (dhomë), deti (rri kot)

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?