Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente NOVALJA II, Pag, Novalja

Përshkrimi

Apartamentet janë të vendosura në një pjesë shumë të qetë e Novalja (Gaj), pranë plazhit. Dy plazhe të ndryshme janë vetëm një minutë e gjysmë ecin tutje. Njëra është e shtruar dhe zhavorr të tjera jashtë dhe rërë në ujë i cili është i përshtatshëm për fëmijët. Apartamentet janë të rrethuar me gjelbërim dhe një oborr dhe një parking i siguruar në shumë të madhe parkimi. Nga apartamente në qytetin e Novalja është e mundur të ecin nëpër rrugën e dekoruar këmbësorëve përgjatë bregdetit. Oferta jonë përfshin dhënien me qira të dy apartamente që janë të pajisura me të gjitha lehtësitë e nevojshme. Të dy banesat kanë një tarracë, internet wireless, sat.TV, radio, ajer te kondicionuar, etj liri është dhënë. Pets janë të lejuara me njoftim paraprak. Apartament Novalja II (2 +2) përbëhet nga një dhomë gjumi me krevat dopio, jetojnë dhomë me kuzhinë dhe krevat i madh dopio, banjo dhe verandë. Kuzhinë është e pajisur me sobë, mikrovalë dhe frigorifer me frigorifer të vogël.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Toni

Tuesday, January 13, 2015
Bylismy tam we dwoje .Bardzo mili gospodarze.Miesiać pozniej wysłalismy tam rodzinę corki i tez miała bardzo miłe wspomnienia
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Margareta Biškupić
+385 98 208 293
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt