Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PALČIĆ III, Pag, Grad Pag

Përshkrimi

Qyteti i Pag është e pasur me rërë, zhavorr dhe plazhet shkëmbore. Unaza e gjirit Pag përbëhet nga 27 km plazhe. Shumica e plazheve mund të arrihet me makinë, përveç në plazh vendosur në dyert Pag të cilat ju mund të arrijnë me anije. Prosik më e madhe e plazhit është e vendosur në afërsi të qendrës së qytetit. Apartamente "Palcic" Ka rreth 800 metra nga qendra e qytetit në afërsi të plazhit. Ne ofrojmë pesë apartamente të madhësive të ndryshme për 2 deri në 6 persona. Secili apartament ka qasje e vet dhe një tarracë të madhe me pamje gjirin. Parkimi për mysafirët tanë është e sigurt. Në oborrin ju mund të përdorni një vuaj dhe një tarracë të madhe. Për më shumë informacion, ju lutemi shkruani në adresën tonë të e-mail. Mirë se vini në qytetin e Pag! Familjet Palčić

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Magda

Sunday, July 22, 2018
Świetna lokalizacja , bardzo mili, pomocni, gościnni właściciele , czysto , miło, przestronnie, blisko do plaży, blisko do miasta, fantastyczny widok, bardzo dobrze wyposażone, umeblowane apartamenty. Bardzo miło wspominamy pobyt, z przyjemnością jeszcze wrócimy.Pozdrowienia dla Domeniki i jej rodziny
Nga 30 - 60 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Marica Palčić
+38598330187
Nga 30 - 60 €/natë
Kontakt