Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ORLIĆ, Pag, Grad Pag

Përshkrimi

Apartmane Orliç ju ofrojmë një qëndrim të këndshëm në ishullin Pag, me neposredbu afërsi të plazhit, distanca nga qendra vetëm 10 minuta në këmbë përgjatë bregdetit ... ne jemi këtu për festën tuaj të përsosur. Objekti përmban dy apartamente: - Apartament për 2 persona - Apartament 2 +1 TIPARET e objektit: · Hyrje të veçanta të banesës · Kuzhina me pajisje të plotë · Ballkon me pamje nga gjiri Pag · Parking hapësirë · Programi Satellite TV + Choice

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Željko Orlić
+385 23 61 24 37
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt