Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Shtëpia MATE, Pašman

Përshkrimi

Shtëpia Mate është e vendosur në ishullin e Pasman që na është vetëm një distancë prej 1.5 nm nga qyteti Biograd Moru dhe kontinentale. Ishulli i Pasman është e lidhur me territorin nga një shërbim të rregullt traget, traget midis Biograd dhe Pasman në sezonin më shumë se 10 herë në ditë, kjo është vetëm një min cca.15. makinë. Afër Biograd janë dy aeroportet ndërkombëtare - Zadar (30 km) dhe Split (100 km); Ne jemi të lumtur për të rregulluar transferimin tuaj nga Aeroporti aeroportit, sipas kërkesës. Mate Shtëpia është me makinë në CCA. 150m largësi të arritshme në një rrugë të përafërt dhe të përkohshme që nuk është e përshtatshme për makinat sportive. Kjo rrugë e përkohshme që kalon malet ishull është diçka bruto (zhavorr / tokë), mund të ndryshojnë në masë të madhe nga ndikimi i motit p.sh. Era, breshër, sidomos shi kjo mund të keqësojë gjendjen e rrugës shumë, për këtë arsye, këto rrugë nuk e kalueshme për makinat sportive. E cila nuk do të thotë që ju patjetër duhet të keni një SUV. Kjo rrugë është e kalueshme me një makinë normale me të ngadalshëm dhe të kujdesshëm makinë. Në qoftë se ju përzënë makinën tuaj vetë në shtëpi është parkimi për ju atje për të lira, por jo të ruajtur. Rruga nga parkingun ngjit në shtëpinë është e madhe. Nëse ju zgjidhni është transferim nga zona parkimi në ishullin e Pasman në shtëpi në qira, herë pas mbërritjes dhe një herë në nisjes të përfshira. Në këtë rast, vetura juaj është e parkuar në një parkim të lirë dhe të sigurt. Gjatë prenotim, ju lutem na informoni në lidhje me nëse ju doni të shkoni në shtëpi me makinën tuaj ose ju preferoni të përdorni shërbimin e transferimit. Bileta traget nuk janë në qira të përfshira. Rezervimet minimale është 7 ditë dhe vetëm nga e shtuna deri të shtunën. 12V aktuale është energji diellore. Ujë të ftohtë është në dispozicion në kuzhinë dhe në banjo. Të ngrohtë me ujë për të shkuar në dushe, banjo ka një dush të çanta termike, kjo është një, i mbushur me ujë në një vend të bez diell. Vendin për të ngrohur atë dhe për të marrë ujë të nxehtë për dush. Ujë dhe energji elektrike duhet të këtu shumë me masë, uji është i pijshëm, por duhet të jetë domosdoshmërisht zier gjithmonë para konsumit. Prandaj, shumica e klientëve të blejnë ujë të pijshëm në shishe. Një qira në dimër është e mundur, megjithatë, uji mund të jetë ndezur në furrë dhe shpenzimet vijnë për konsumatorët, për shkak të karburantit, të bëjë kështu. Kapaciteti total i shtëpisë është i përshtatshëm për deri në 4 persona, ajo ka dy dhoma gjumi të ndara me një krevat dopio. Kuzhinë është e pajisur me sobë me gaz dhe frigorifer-frigorifer, gatim dhe të hahet enë kuzhine, si dhe linens, kjo është edhe e bëri fllad nga pronari gjatë javës. Ju lutem vini re se nuk peshqir dhe peshqir plazhi janë duke bërë këtë, ju sjellë tuaj. Për klientët që vijnë pa një makinë apo transferimit të shërbimit duke përdorur një furnizim të ushqimit mund të organizohet në javën herë. Në bazë të kërkesës dhe vetëm me kusht që ju keni një licencë varkë njohur, është e mundur që një motoskaf në agjenci për të punësuar. Në mënyrë që të na kontaktoni në rast emergjence, ju lutemi të sjellë telefonin tuaj. Kjo ju mund të përdorni ngarkues tuaj në automjetin tuaj, të ngarkuar në shtëpi. Ju lutemi të bëni check-in tuaj deri në fillim të pasdites në agjencinë tonë në Biograd na Moru anijes gjatë natës gjatë mëngjes, sepse, për fat të keq, jo të jetë e mundur. Nëse e keni gjetur këtë përshkrim të paqarta, ose keni ndonjë pyetje që nuk janë përgjigjur në përshkrimin, ju lutem na kontaktoni. Agjencia nuk mund të mbahen përgjegjës në qoftë se klienti nuk kujdeset për detajet që janë të rëndësishme për atë, dhe ata nuk janë përmendur në përshkrimet e pyetje. Ose tjetër klienti për disa arsye janë të paqarta për detaje në përshkrimin. Informacione të përgjithshme: Pirja e duhanit është e lejuar, kafshët shtëpiake janë të lejuara në bazë të kërkesës dhe marrëveshje paraprake me agjencinë në një mirëseardhje kosto shtesë (5,00 euro në ditë për kafshë); Pastrim Final është i lirë, Barbecue është në dispozicion (ndërtuar në furrë Barbecue gur), mobilje kopsht janë në dispozicion në tarracë Lloji i plazhit: guralec plazhi dhe fragmente të mëdha shkëmbore Distancat nga akomodimit: për Qendra 5000,00 m, outbuildings 100.00 m, farmaci 5000,00 m, restorant 5000,00 m, aeroport 40.000,00 m, ambulancë 5000,00 m, deti 20.00 m, Supermarket 5000,00 m, Posta 5000,00 m, traget port 5000,00 m, varkë vend skele 20.00 m, plazh më të afërt 20 m, më të afërt aeroport: Zadar, port më të afërt traget: Tkon Për më shumë informacion: Parku makinën në ishullin e Pasman dhe bankën e të akuzuarve anije janë të lirë. Accessibility me makinë: të jetë e mundur, por e vështirë Furnizimi me ujë: rezervuari i ujit - kapaciteti total prej 20.000 litra ujë të freskët Check-out kohë: 9:00 orë, kontrolloni-në: 13:00 Dhoma gjumi: 2 dhoma gjumi të ndara me një krevat dopio Kuzhina dhe dhomen e ndjenjes: Frigorifer-frigorifer, gatim dhe të hahet enë kuzhine, cooktop me 2 hobs (gaz), furra nuk ekziston Informatat Banjo: Banjo me dush Informacione të tjera të rëndësishme në lidhje me këtë lloj të veçantë të akomodimit, zakonisht të referuara si një Robinsonhäser, të vendosura në http://www.val-tours.hr/de/robinsonhaus/wichtige-informationen/

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;