Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente LILI, Murter

Përshkrimi

Villa Lili është një objekt me dy suita të rehatshme ideal për pushime familjare. Apartamente janë vendosur 200 metra nga plazhi shëllirë, dhe për çdo ditë ju shkoni për një nuk notuar nevojë për një makinë. Plazhi është i pastër dhe ka shumë aktivitete të tjera (rrëshqitje, pedale barkë dhe canoes, restorant, bar, fusha tenisi), dhe për ata që nuk më pëlqen rrëmujë e plazheve të qytetit është e mjaftueshme për të dërguar një njëqind këmbë dhe shijoni pamje të ishujve Kornatit nga hije nën pemë. Për ata që duan të eksplorojnë bukuri natyrore, ne rekomandojmë që një ditë e pushimit tuaj rezervuar për Parkun Kombëtar të shkaktuar, dhe ata që janë të interesuar në kulturën dhe historinë e sugjerojnë një vizitë në Shibenik (25 km). Shëllirë-plazhi. Kuzhinat janë të pajisura plotësisht dhe ata mund të përgatisin ushqim gjatë qëndrimit, por në qoftë se ju doni të shmangur gatim, Murter ofron një përzgjedhje të gjerë e restoranteve ku mund të gëzojnë peshku dhe prodhimet e detit. Nëse doni të shtoni sportive tuaj pushime dhe objekteve rekreative, ne ju ofrojmë mundësinë të marr me qira biçikleta.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ljiljana Kolacko
+385 91 543 53 76
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;