Trosobni apartman s terasom 3

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Three bedroom apartment with balcony, Medulin

Përshkrimi

The apartment is located in a family house with a separate entrance, a beautifully landscaped garden provides peace. Medulin waterfront and promenade is about 10 minutes walk. Parking is provided inside the fenced yard. Pets are welcome with prior notice and are charged extra.

hartë

Politika e anullimit

  • 100 % refund if you cancel at least 15 days before check-in.
  • 50.00% refund if you cancel between 7 dhe 14 days before check-in.
  • 0.00% refund if you cancel between 0 dhe 6 days before check-in.

House rules

Check in after: 15:00
Checkout until: 10:00

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Owner Information:

Branka Knezevic
Zgjidh datat tuaja

Qëndrimi Min është - net

Read our FAQs

Nga 85 €/natë
Rezervoni një