Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Medulin II, Medulin

Përshkrimi

Pranë plazhit me rërë dhe shëtitore me restorante, dyqane pastë dhe dyqanet e vogla janë të vendosura dy apartamente pushimi. Çdo apartament ka një dhomë gjumi me krevat dopio, që jetojnë dhomë me një kuzhinë ku ka një krevat divan për 2 rriturit ose dy fëmijë. Për mysafirët tanë më të rinj ne kemi një krevat Apartamentet gjithashtu shfaqë një banjo dhe një tarracë me mobilje kopsht. Të dy kuzhina kanë çdo gjë të nevojshme për gatim, duke përfshirë mikrovalë, ibrik dhe krijues kafe. Të sigurojë hapësirë ​​parkimi për çdo apartament. Apartamentet janë të pajisura me LED TV satelitor dhe DVD player. Secili apartament është ajër i kondicionuar. Liri shtrati dhe peshqir janë përfshirë dhe janë ndryshuar javore, pastrimi përfundimtar është përfshirë gjithashtu, si dhe taksave turistike. Apartamente praktikisht dhe funksionalisht të mobiluar janë të vendosura në një vend që tërheq tifozët sportive për shkak të objekteve të saj sportive. Përveç futbollit dhe tenisit gjykatat, të dashuruar mund të gëzojnë mundësi të shumta për sportet e ujit si zhytje, peshkim, surfing dhe biking dhe hipur mbi kalë. E vendosur 300 metra nga banesa ka disko cila favorizon mysafirët më të rinj. Një verë në ujore pret shumë koncerte dhe ngjarje të tjera. Ne mund të organizojmë transferimin nga aeroporti Pula. Max. Numri i personave: 4 (1 apartament) | Kontrollo në: 14h | kohë Departure: 10h | Depozitë: Depozita shërben si kolateral për pronarin. Depozita duhet të paguhet në monedhën vendase në mbërritjes në objekt. Depozita është pranuar në ditën e nisjes dhe do të jetë për dëmtim apo drejtim, në qoftë se ajo nuk është përfshirë në çmimin e qirasë, të ngarkuar depozitën. Depozita ~ 745,00 Kuna (100,00 EUR) për apartament

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Familie Sebastian

Sunday, August 14, 2011
Familie Sebastian Reisezeit: Juli 10 2010 Ausstattung 10 Lage 10 Sauberkeit 10 Äußerer Gesamteindruck 10 Freundlichkeit / Service 10 Preis / Leistung 10 Alles ist, wie es in den Kleinanzeigen steht geschrieben Die Besitzer sind so freundlich Noch einmal herzlichen Dank
Nga 1 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Olivera Batarilo
385992407444
Nga 1 €/natë
Kontakt