Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Villa Olga, Makarska

Përshkrimi

Vilë jonë është e vendosur vetëm 40 milion nga plazhi pranë "Parkut" hotel. Çdo dhomë ka një kuzhinë, banjo, ballkon, TV satelitor dhe ajer te kondicionuar. Guests mund të përdorni Barbecue dhe tarracë me kuzhinë verore dhe tavolina. Hapësirë ​​parkimi është në një oborr të mbyllur ose në garazh. Ecin nga deti, ju do të gëzojë më e bukur në botë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 15 - 30 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Olga Ravlic
+38598225280
Nga 15 - 30 €/natë
Kontakt
;