Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament VILLA L&L III, Makarska

Përshkrimi

Makarska është i njohur për plazhet e saj të bukur të gjatë, pyje me pisha dhe ullishte. Monumente interesante kulturore dhe historike, një shumëllojshmëri të hoteleve dhe industri hotelierike, dhe sportive dhe objektet e kohës së lirë, ofron tiparet e këtij vendi. Është zhvilluar, si dhe të turizmit rekreativ dhe shëndetësor. Apartamente me të gjitha lehtësitë që janë të nevojshme për të siguruar mysafirët tanë të kenë, dhe me mikpritjen tonë dhe ngrohtësi për të qëndrimit tuaj është e kënaqshme dhe i paharrueshëm, qëllimi i shërbimeve tona për të: të ndihmuar ata për të realizuar ëndrrat e tyre.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Karolina i Konrad

Wednesday, November 6, 2013
Jako młodzi rodzice dwójki dzieciaczków wybraliśmy się pierwszy raz do Chorwacji i jesteśmy oczarowani tym krajem:) Trafiliśmy i na pogodę jak również na przemiłego właściciela Jure, który posiada tak wspaniały dom. Pokoik spełniał nasze warunki w 100 %. W przyszłym roku wybieramy się tam ponownie, ponieważ mamy niedosyt Makarskiej:).
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 nights
Jure Topic
00385 98 834 047
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt