Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament VILLA L&L I, Makarska

Përshkrimi

Në mes të një shpat mali dhe plazhi është në qytetin piktoresk të Makarska, ku apartamente tona. E pajisur me të gjitha objektet që janë të nevojshme për mysafirët tanë, dhe ngrohtësi dhe mikpritjen për të bërë qëndrimin tonë është e kënaqshme dhe i paharrueshëm, qëllimi i shërbimeve tona për të: të ndihmuar ata për të realizuar ëndrrat e tyre.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Biermann

Sunday, April 30, 2017
Wie immer war unser Urlaub 2016 einfach wunderbar. Wir waren schon sehr oft bei der Familie Topic. Wir werden dieses Jahr 2017 das 42 mal nach Makarska fahren.Eine bessere Familie/Unterkunft giebt es nicht.Alles was man braucht befindet sich in unmittelbarer nähe.Zum Strand sind es ca.80m.Zum Kaufman ca.20m. usw. MfG Freunde von Makarska Deutschland/Ostfriesland.

Biermann

Saturday, July 4, 2015
Wir waren schon sehr oft da.Bei Familie Topic. Hervorragender sehr netter Vermieter. Apartman OK.Sehr nahe am Strand.Alle Einkaufsmöglichkeiten.Rundherum OK.
Nga 30 - 65 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Jure Topic
00385 98 834 047
Nga 30 - 65 €/natë
Kontakt
;