Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament ANKORA- A10 (2+2), Makarska

Përshkrimi

Ne ju ftojmë të kaloni pushimet tuaja në një prej apartamenteve në shtëpinë tonë familjare në Makarska, ndodhet vetëm pak metra nga deti në plazhet e bukura me rërë. Ne ofrojmë strehim në apartamente janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, radio dhe të sigurt, dhe me një pamje unike në plazhin e detit Makarska dhe gadishullin e Shën Pjetrit. Katin e parë është një kafene e familjes - restorant "Ankora", në të cilën ne mund të ofrojmë peshk tonë dhe specialitete të mishit, ëmbëlsirat osvježavajuae dhe të tjera të shijshme, me mëngjesin tonë çdo ditë do të jetë një fillim i mirë. Të nderuar mysafirë, ne ju ofrojmë strehim të mobiluar me qejf në nëntë nga të cilat ne rekomandojmë: - Apartament 2 +2 - Apartament 3 +2 - Apartament 2 +1 - Apartament 2 Banesat kanë pajisur plotësisht kuzhine, TV satelitor, ajer te kondicionuar, radio dhe të sigurt, dhe kuzhinë pajisje liri, dhe peshqir.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Ludmila

Thursday, March 29, 2012
I found an apartment on http://www.adriatic-home.com, while looking for holiday accommodation in Croatia & planning my travel to Makarska city with my partner- husband-to-be from Germany. We met with Karlo in Makarska City at his Villa before I rented the apartment. Not only Karlo helped us with the best possible place to live and rates for the rent, he helped us to save time, money and he made sure that we did not get into troubles because of unfamiliar situations. His associates were there to assist. Very kind. Very professional. With the passion for his business and future guests. I enjoyed every minute living there and having a chance to enjoy my stay just a few steps from the Adriatic Sea. Drinking my coffee one step from the water. Beautiful, gougers pine trees, sunsets.. I have photos on my facebook profile. This is how happiness looks like.. We thank you and we highly recommend your place and your service to everybody. For any season & any reason. I highly recommend your future clients to enjoy every day that they can afford in your beautiful country!
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Karlo Batinic
+385 98 75 61 92, +385 21 61 27 46
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;