Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Dhoma Ivanac, Makarska

Përshkrimi

Dhoma Apartamente janë vendosur në Makarska. Shtëpia është e vendosur në një mjedis të qetë pranë plazhit dhe në qendër të qytetit me një pamje të bukur e detit dhe archipelago.We pranë ishullit kanë gjashtë njësi e akomodimit: tri apartamente te bollshme, një apartament në studio dhe dy dhoma me banjo private. Objekti ka tetë vende parkimi. Mysafirët tanë kanë një skarë në dispozicion për përdorim të jashtëm. Në kërkesën tuaj, ne ofrojmë shërbim lavanderi dhe hekurosje. Për informata shtesë, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ivanac Family

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Mirjana Ivanac
+385 (0)21-616-392
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;