Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA MUCRUM, Makarska

Përshkrimi

House "Mucrum" është e vendosur në plazh, vetëm 5 m larg detit, me pamje nga deti të bukur dhe ishujt dalmat. Shtëpia jonë vetëm për ju të hapur zemrën tuaj, duke ju dhënë një pushim të paharrueshme dhe të qëndrojnë në qytetin tonë. Të nderuar vizitorë, ne ofrojmë një apartament të madh 4 +1 de Luxe, madhësia 95 m², 2 dhoma gjumi dopio, 2 banjo e pajisur me një makinë larëse dhe një vaskë Jacuzzi, kuzhinë e pajisur me të gjitha pajisjet dhe pajisje, një dhomë të madhe të jetesës, dhe si një meditim i vërtetë me tarracë më të bukur me pamje nga deti. Ky apartament është e vendosur në papafingo, ka hyrje të saj, në mënyrë që mysafirët tanë nuk janë në kontakt me të ftuar të tjerë. Si një shërbim shtesë në çmimin që ne ofrojmë ju mëngjes në restorantin tonë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;