Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Stipicevic, Makarska

Përshkrimi

Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhinë me dhomë ngrënie, tarracë, dy gjendjen e ajrit, makinë larëse, internet ...

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?