Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente SILVANA-APP 6+1, Makarska

Përshkrimi

Apartamente Silvana, 5 apartamente (App 6 + 1, App 4 + 1, 2 x 2 + 2 App, App 2) janë të vendosura vetëm 80 metra nga qyteti, një plazh me rërë .Në afërsi të Nala restorante shumë të mira, mini ... Të gjitha apartamentet tona janë të pajisura me një kuzhinë, dhomë ngrënie, ajer te kondicionuar, TV satelitor, internet wiraless dhe ballkon apo oborr për mbrëmje «gjumë pasdreke» nën pemë dalmat dhe me parfum e bimë mesdhetare. Apartamentet janë të pajisura me ngrohje qendrore dhe janë gjithashtu të përshtatshëm për turizëm dimëror. Të gjitha apartamentet kanë parking privat.  

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Sretan Glavicic
00385 98 221 942
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;