Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Ivanac, Makarska

Përshkrimi

Ivanac Apartamente janë vendosur në Makarska. Shtëpia është e vendosur në një mjedis të qetë pranë plazhit dhe në qendër të qytetit me një pamje të bukur e detit dhe arkipelag pranë ishullit. Ne kemi gjashtë njësi: tri apartamente te bollshme, një apartament në studio dhe dy dhoma me banjo private. Objekti ka tetë vende parkimi. Mysafirët tanë kanë një skarë në dispozicion për përdorim të jashtëm. Në kërkesën tuaj, ne ofrojme lavanderi dhe hekurosje. Për informata shtesë mos ngurroni të na kontaktoni.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Mirjana Ivanac
+385 (0)21-616-392
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;