Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Comfort Apartment with Terrace (5 - 6 Adults), Makarska

Përshkrimi

VILLA Palma në apartamente tërheqëse me ballkon ose tarracë ofron ul-TV & airconditioning. Villa Palma është një shumë e rekomanduar, shtëpi të mrekullueshme me disa apartamente, ndodhet në Makarska. Të gjitha të suites 5 tonë (2 +1, 3 +1, 4 +1, 6 2, 3) janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura në mënyrë moderne. APARTAMENT Blue (për 5 persona)     * Apartament është ajër të kondicionuar (ftohje dhe urren në të gjitha dhomat)     * Wireless falas     * Barbeque (sipas kërkesës)     * Tarracë me tavolinë e karrige.     * Kuzhinë është e pajisur plotësisht me sobë, furrë       frigorifer, frigorifer, aparat kafeje, takëm, pots, pjatalarëse .....     * 2 banjo janë me WC, banjo, dhe lavatriçe     * Një dhomë me krevat matrimoniale + shtrat të vetëm, të tjerë me krevat matrimoniale     * TV - satelitor     * Hekur dhe bordi hekurosje     * Krevat baby (sipas kërkesës)     * Liri një herë në javë dhe peshqir të përfshira     * Pastrim një herë në javë të përfshira     * Vend të lirë parkimi (në natyrë ose garazh - në kërkesë)     * Ftohje / ngrohje të përfshira në çmim   Ne jemi të hapur gjatë gjithë vitit.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Boris and Sheryl Ivicevic

Tuesday, September 13, 2011
Enjoyed our stay here!We will be staying here again.The hosts are very helpful and kind.Its just like being in your own house only better!Not far from anywhere.
Nga 55 - 115 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ivica Boric
+385989385616
Nga 55 - 115 €/natë
Kontakt
;