Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Comfort Apartment with Terrace (4 - 5 Adults), Makarska

Përshkrimi

VILLA Palma është modern turistik objektit strehim e vendosur në qendër të Makarska, në një lagje të qetë, 300 metra nga sheshi kryesor. Të gjitha të suites 5 tonë (2 +1, 3 +1, 4 +1, 6 2, 3) janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura në mënyrë moderne. APARTAMENT BIG (për 6 2 persona)     * Apartament është ajër të kondicionuar (ftohje dhe urren)     * Barbeque (sipas kërkesës)     * Tarracë me tavolinë e karrige.     * Kuzhinë është e pajisur plotësisht me sobë, frigorifer furrë, frigorifer, aparat kafeje, takëm, pots .....     * Banjo janë me WC, banjo, dhe lavatriçe     * Dy dhoma me krevat matrimoniale + shtrat të vetëm     * Dhomë të gjallë ka divan me krevat shtesë     * TV-satelitore     * Hekur dhe bordi hekurosje     * Krevat baby (sipas kërkesës)     * Liri një herë në javë dhe peshqir të përfshira     * Pastrim një herë në javë të përfshira     * Vend të lirë parkimi (në natyrë ose garazh në kërkesë)     * Falas wireless internet dhe larja e makinës     * Ftohje / ngrohje të përfshira në çmim Ju mund të parkojë makinën tuaj në garazh tonë ose në parkim.  Ne jemi të hapur gjatë gjithë vitit.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 - 110 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ivica Boric
+385989385616
Nga 50 - 110 €/natë
Kontakt
;