Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Centar 4, Makarska

Përshkrimi

Sapo rinovuar apartament 4 + 2 në qendër të dhomës Makarske.svaka ka një aneks kuzhine, TV satelitor, ajer te kondicionuar, internet dhe tualet vet me dush kabinom.sobe kanë ballkone private me pamje nga deti dhe ishujt dhe shpat mali. Barbecue. Mirë se vini në apartamente "Center"!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 70 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Ante Glavina
+385 98 371 409
Nga 70 €/natë
Kontakt