Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente 2-5 person 100m from beach, Makarska

Përshkrimi

Apartament është e vendosur në adresën Kralja Petra Kresimira IV 7b në një ndërtesë në katin e 3. Largësia nga plazhi është 100 metra, 100 metra nga shëtitore, kështu që ajo është në qendër. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, banjo, dhomë që jetojnë dhe kuzhinë, ballkon, parking para ndërtesës, SAT TV, aicondition, WiFi. Ka një dhomë gjumi të madhe me krevat dopio, dhoma gjumi tjetër më të vogël me krevat dopio, dhomen e ndjenjes me strech jashtë divan për 2 person. Apartament është për maksimum 6 personi. Banjo është me një vaskë. Kuzhina është e pajisur plotësisht. Shiko nga ballkoni në lindje të qytetit. Makarska është i vendosur në këmbët e malit të Biokovo, i cili e mbron atë nga thekshëm klimë kontinentale dhe një bimësi të pasur mesdhetare, dimër të butë, të gjatë, verë të nxehtë me një erë të freskëta. Çfarë më thellë në natën Makarska ujore të gjithë popullsia, dhe baret, restorantet dhe baret disko ndonjë më të plotë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Adrienn

Thursday, February 13, 2014
Gyönyörű, igényes szállás, új konyhabútorral, étkezővel. Tágasak a helyiségek, és szép nagy terasz is van hintaággyal, szép kilátással a tengerre. Tényleg nagyon közel van a belváros (boltokkal, piaccal) és a kikötő, és a strand sincs messze. Nagyon kedvesek a házigazdák, mindenben segítenek, jól beszélnek angolul.
Nga 50 - 130 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Tonci Ravlic
+385989205334
Nga 50 - 130 €/natë
Kontakt
;