Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Dhoma NJIVICE VI, Krk, Njivice

Përshkrimi

Për të arritur në ishull me makinë apo autobus që ju duhet të kalojë nëpër urë që lidh ishullin me kontinent. Nëse vjen nga qyteti i Rijeka duhet vetëm të ndiqni shenjat në ishullin Krk, ose aeroport Rijeka, e cila është e vendosur në ishullin e ardhshme për të Omisalj, rreth 9 km nga Njivice. Pas kalimit Omisalj e ardhshme, rreth 10 km pas urës ju do të mbërrijë në hyrjen kryesore të Njivice. Pasi një fshat i vogël i fishermens sot është një nga më të bukura të ishullit. Ju mund të gëzojnë aktivitetet e ndryshme sportive nga qielli jet me qilima elasničnih dhe të tjerët që janë me vlerë për të zbuluar. Njivice apartamente janë të vendosura në Njivice në ishull. Ne ofrojmë tetë apartamente dhe katër dhoma *** ***. Room 44 (Tre persona) në papafingo Dhoma: Numri i dhomave: 1 Numri i përgjithshëm i shtretërve: 3 Numri i dy krevate: 1 Krevat shtesë: 1 Shtrat të butë Banjo: Banjo: 1 Përmbajtja: dush, pellgut të lajë, wc Devices: TV satelitor, ajer te kondicionuar, telefon, internet, frigorifer Ne shpresojmë se ju do të vendosë për të kaluar pushimet tuaja në Njivice dhe në apartamentet tona, ose dhoma!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 17 - 30 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Zdenko Kirinčić
+385 99 48 48 200
Nga 17 - 30 €/natë
Kontakt