Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente NJIVICE V, Krk, Njivice

Përshkrimi

Njivice është e vendosur në anën veriore të ishullit, në një gji të mbrojtur të quajtur Belikamik. Pasi një fshat i vogël i fishermens sot është një nga më të bukura të ishullit. Ju mund të gëzojnë aktivitetet e ndryshme sportive nga qielli jet me qilima elasničnih dhe të tjerët që janë me vlerë për të zbuluar. Njivice apartamente janë të vendosura në Njivice në ishull. Ne ofrojmë tetë apartamente dhe katër dhoma *** ***. Apartament 43 (1 / 2 +2) *** në papafingo Kuzhina: Ene kuzhine dhe shërbejnë ushqim dhe pije, dhe takëm në sasi të duhura, sobë, frigorifer, makinë kafeje Dhoma: Numri i dhomave: 1 Numri i përgjithshëm i shtretërve: 4 Numri i dy krevate: 1 Krevat shtesë në dhomë gjallë (për dy) Shtrat të butë Banjo: Banjo: 1 Përmbajtja: dush, pellgut të lajë, wc Devices: TV satelitor, ajer te kondicionuar, telefon, internet Ne shpresojmë se ju do të vendosë për të kaluar pushimet tuaja në Njivice dhe në apartamentet tona, ose dhoma!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 22 - 47 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Zdenko Kirincic
+385 99 48 48 200
Nga 22 - 47 €/natë
Kontakt
;