Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente NJIVICE IV, Krk, Njivice

Përshkrimi

Njivice apartamente janë të vendosura në Njivice në ishullin Krk në Kroaci. Ne ofrojmë 8 *** apartamente dhe 4 dhoma ***. Pasi një fshat të vogël peshkatarësh, sot është një takim i njohur edhe pikë turistike të vizitorëve nga vendet evropiane dhe të tjera. Plazhet e bukur, jashtëzakonisht të detit blu, shumë hije dhe klimë të butë, së bashku me kapacitetet e akomodimit të shkëlqyer janë karakteristikat themelore të cilat tërheq vizitorë dhe bën Njivice një qendër shumë e më shumë të njohura turistike. Apartament 23. (1 / 4 ***) në ​​katin e parë Kuzhinë / dhomen e ndjenjes: Ene kuzhine dhe sendesh sipas numrit të personave, makinës, frigorifer kafeje Dhoma gjumi: Numri i dhomave: 2 Numri i përgjithshëm i shtretërve në dhoma: 4 Numri i dy krevate: 2 Shtresa e mbulesa complet Banjo: Numri i banjo me dush: 1 Përmbajtja: dush, lavaman, wather nxehtë, toilete Pajisjeve në banesë: TV me satelit TV, kondicioner, telefon, lidhje interneti

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 34 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Zdenko Kirincic
+385 99 48 48 200
Nga 34 €/natë
Kontakt