Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente NJIVICE III, Krk, Njivice

Përshkrimi

Njivice është një nga vendpushimet shumë në ishull dhe më e madhe ishull kroat. Pasi një fshat peshkimi i vogël, sot është e tejmbushur me turistë që të mbajtur të vijnë. Ishull bimësi ofron hije të vlefshme, një klimë të butë mesdhetare lejon për momentet e relaksim dhe pushim. Njivice apartamente janë të vendosura në Njivice në ishull. Ne ofrojmë tetë apartamente dhe katër dhoma *** ***. Apartament 21 (1 / 4 +1 ***) në ​​katin e parë Kuzhina: Ene kuzhine dhe shërbejnë ushqim dhe pije, dhe takëm në sasi të duhura, sobë, frigorifer, makinë kafeje Dhoma: Numri i dhomave: 2 Numri i përgjithshëm i shtretërve: 5 Numri i dy krevate: 2 Krevat shtesë është në dhomë (një person) Shtrat të butë Banjo: Banjo: 1 Përmbajtja: dush, pellgut të lajë, wc Devices: TV satelitor, ajer te kondicionuar, telefon, internet Ne shpresojmë se ju do të vendosë për të kaluar pushimet tuaja në Njivice dhe në apartamentet tona, ose dhoma!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 34 - 64 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Zdenko Kirincic
+385 99 48 48 200
Nga 34 - 64 €/natë
Kontakt
;