Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ATRIUM II-beach 50 meters, Krk, Malinska

Përshkrimi

Isprobajte Novi preglednik dhe automatskim prijevodom.Preuzmi Google ChromeOdbaci Prevoditelj Albanski Hrvatski Njemačka Otkrij jezik talijanski Mađarska Njemačka 50 plaže Meta u bëni mirnoj Ulici: Apartamente Atrium Atrium I i II dhe ukupno 11 Lezak. Parking dvorištu u i u vrtu djeg. Apartamente imaju Velike pogledom na terracen dhe më shumë.  ATRIUM II Apartament 4 + 2 n + 1 katu Velicina 56m2 16m2 terracen. Dvije spavaće sobe: kreveta 180x200 + 2x90x200 (alt.180x200) e dnevnu sobu-Lezaj 170x200 dhe blagovaonicom kuhinjom i, i kupaonicu banja dhe WC om, perilicu za ves, klimu, internet wireless, LCD TV-SAT, perilicu za suđe, kuhinjsku tonë Sun, električnu pečnicu, plinsku keramičku ploču dhe 4 plamenika za kuhanje, dhe frizider ledenica, APARAT za za opremu filtër kavu e emërimit kompletnu e kuhanje, posteljinu e ručnike.   50 metra nga plazhi, në një rrugë anësore: Apartamente Atrium Atrium I dhe II, një total prej 11 shtretër. Parkimi në oborr dhe Barbecue. Apartament ka një tarracë të madhe me pamje nga deti.   ATRIUM II Apartament 4 + 2 në madhësinë katin e parë të 56m2 + 16m2 tarracë. Dy dhoma gjumi: krevat dopio 180x200 + 2x90x200 (alt.180x200) dhe dhomen e ndjenjes 170x200, dhomë ngrënie dhe kuzhinë, banjo me vaskë dhe WC, makinë larëse, ajer te kondicionuar, internet, pa tel, LCD TV, larje pjatalarëse, kapak tenxhere, furrë elektrike, gaz pllaka qeramike, sobë 4 sobë, frigorifer, frigorifer, aparat kafeje dhe pajisje të plotë për ushqim dhe gatim, liri shtrat dhe peshqir.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Tatiana

Sunday, August 5, 2018
(English below) Мне и моей семье очень понравились эти апартаменты! Всё соответствует фотографиям и описанию. До пляжа действительно 50 метров, но он закрыт от апартаментов деревьями, поэтому вам не будут мешать шум пляжа и моря. Апартаменты превзошли наши ожидания! К сожалению, в описании ничего не сказано про гостеприимство и радушие хозяев, а надо бы! Владимир и Мира – прекрасные и дружелюбные люди, с которыми очень приятно общаться! Мы с удовольствием приедем ещё! Me and my family liked the apartment a lot! Everything was exactly like on pictures. The way to the beach is 50 meters only! But in the same time the house is hidden behind the trees, so you won’t hear any noise from the sea. The apartments exceeded our expectations! Unfortunately there’s nothing said in the description about hospitality of this house! Vladimir and Mira are very friendly and nice people, with who we enjoyed talking and spending time! This was by far our best trip, we would love to come here again!

Martina Krilović

Sunday, April 21, 2013
Veseo bračni par zajedno sa svojim psićem Lunom uljepšali su nam boravak u idiličnom okruženju na prekrasnom otoku Krku. Apartman je prekrasno uređen zajedno sa cijelom okolicom, a cijeli ugođaj je još više upotpunjen sa veselom i ugodnom atmosferom. Svima toplo preporučam boravak kod ovog izrazito simpatičnog i veselog para ako se želite opustiti i osjećati dobrodošlo. Gospođo Mira i gospodine Vladimir puno Vam hvala na dobrodošlici i na ugodnom društvu.

Aleksander & Sabina

Monday, May 25, 2009
Že večkrat smo bili v tem apartmaju na oddihu in bilo je odlično. Če nameravate dopustovati na Krku, je to odlična izbira za vas, saj so apartmaji odlični, sodobno opremljeni in na dobri lokaciji, pa tudi lastnika sta nadvse prijetna.
Nga 90 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Vladimir Klancir
+385 91 729 65 30
Nga 90 €/natë
Kontakt