Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente GARIFUL-ANDRIJIĆ, Korčula, Prigradica

Përshkrimi

Dikur një port të anijeve për verë respektuar Blatsko dhe vaj ulliri, Prigradica është tani një destinacion turistik tërheqës që ka ruajtur autentike atmosferën e tij fshatar. Fshatrat aty pranë, i paprekur për shekuj me radhë, një përvojë unike të shkojnë prapa në kohë. Qyteti shtrihet përgjatë 3 km e bregdetit. Pothuajse të gjithë bregdetin është një plazh, me gurë dhe plateaus konkrete dhe gjiret e shumta të vogla. Në mjedisin e Mesdheut, vetëm njëzet metra larg detit, Andrijić shtëpi mund të strehojë deri në njëzet njerëzve në katër apartamente moderne: Tamaris në terren, Gariful dhe mimozë në katin e parë, dhe Rozmari në papafingo. Ne ofrojmë mysafirët tanë mundësinë e organizimit të një ditë e gjysmë ose udhëtim njëditor në korije tonë të ullirit, duke përfshirë darkë. Gariful A2 +2 Moderne me ajër të kondicionuar suita dyfishtë. Ngrënie-shtrat-krevat për dy persona Kuzhina-e pajisur plotësisht për 4 njerëz, duke përfshirë një tavolinë me karrige, sobë elektrike, mikrovalë, frigorifer me ndarje frigorifer. Dhomë-krevat dopio, TV satelitor Banjo ka një dush dush-, tharëse flokësh dhe hekuri. Ballkon me pamje more.Stol dhe karrige Guests mund të përdorni të vuaj në natyrë të hapur dhe dush.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 33 - 70 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Dragomir Andrijic
+385 981882604
Nga 33 - 70 €/natë
Kontakt
;