Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Vila Daria, Korčula, Prižba

Përshkrimi

Villa Daria në ishullin e Korcula është 30 m nga deti. 5 dhoma gjumi dhe mund të strehojë 12 njerëz. Shtëpia është e klimatizuara dhe ka 180 m2 me tarracë e gjërë dhe pamje nga deti. Pranë pishinë është një kuzhinë të vogël me një tenisit, Barbecue tavolinë dhe shigjetat elektronike. Në afërsi të vilës në 900 m ka një dyqan dhe varka me qira, bikes ...

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 160 - 440 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Robert Gavranic
+385 (0)91 594 8870
Nga 160 - 440 €/natë
Kontakt
;