Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente FAMILY, Korčula, Lumbarda

Përshkrimi

Ky apartament bukur ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, një dhomë gjumi dhe një banjo. Ajo është e pajisur me të gjitha që ju duhet, peshqir, liri krevat, ka internet, ajer te kondicionuar, TV satelitor, parking, ankorim për anije. Çmimi preseason është 70EUR / ditë, derisa çmimi sezon është 80 € / ditë. Lumbarda është një qytet i vogël në majë lindore të ishullit pyllëzuar të Korcula. Kjo është interesante për të bërë pamje të gjalla dhe të paprishur, bregdeti i thyer dhe deti kristal e qartë që e rrethon atë, plazhe me rërë të cilat janë të rralla në Adriatik, histori të pasur ruhet në dokumentet e shkruara të datës më shumë se dy mijëvjeçarë, në afërsi të qytetit të bukur të Korcula, një hije pemët e ullirit, varietetet e madhe e rrushit të verës i cili refuzon të vazhdojë të pasuar diku tjetër, të ruhet zakonet popullore, specialitete të kuzhinës të kuzhinës lokale.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Drouet

Sunday, August 3, 2014
belle situation face à la mer, accueil exceptionnel, chaleureux et super ambiance des propriétaires. Après un séjour de 3 mois en 2 ans je recommande cet appartement à 10 m/n de korcula Merci à Nikolas et Anita pour ces belles vacances
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Anita Batistic
+385 98 28 56 28, +385 20 71 21 34
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;