Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Nana, Korčula, Korčula

Përshkrimi

Ne ofrojmë 3 apartamente me qira në qytetin e Korcula. Banesat janë të vendosura në një shtëpi në një zonë të qetë 1 km larg nga qendra e qytetit të vjetër. Të gjitha apartamentet janë ajër të kondicionuar dhe ka 1 dhomë krevat dopio, kuzhine, banjo dhe nje ballkon. Vend të lirë parkimi, internet wireless dhe përdorimi i barbeque.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Ivna Levnaić

Tuesday, September 8, 2015
Apartman je bio odličan iz više razloga: - prvenstveno cijena - apartman je u potpunosti preuređenu i ima modernu kuhinju/kupaoni u balkon - osiguran je parking - apartman je izvan centra Korčule ali je moguce doci do 2 plaže pješke u unutar 10 minuta - Vlasnica je bila veoma ljubazna i susretljiva čak i iznad očekivanja Sve u svemu za svaku preporuku :-)

Morwenna Fallows

Sunday, June 22, 2014
Dear Vladimir and family We have had a lovely time here! Thank you very much for your hospitality! From Morwenna & Gavin

Alexandra Rossi

Friday, October 25, 2013
Great apartment,modern furniture,large terrace,extremely clean and tidy,owner-family Unkovic are very nice and friendly people.Apartmen is located in avery quiet and a safe place not fare away from the town but without car may be little bit difficult to walk to the town.Taxi,scooter or rent a car available at reasonable price.All in all we have had a great vacation and will come to this apartment again.
Nga 30 - 40 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Vladimir Unkovic
+385 20 715 463
Nga 30 - 40 €/natë
Kontakt
;