Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente LINDA, Korčula, Korčula

Përshkrimi

Ne ofrojmë një apartament për 4 deri në 6 persona. Ka dy dhoma gjumi, dhomen e ndjenjes (krevat shtesë për 2), dy banjo dhe një kuzhinë. LINDA ynë apartament është një pjesë shumë e bukur dhe paqësore të Medvinjak, një periferi e Korcula. Ne jemi 1 km larg nga qendra e qytetit. Ju mund të merrni në qytet edhe në këmbë përgjatë rrugës nëpër dru pishe. Apartament ynë rehatshme është 50 m nga deti. Ne ju ofrojmë një tarracë dhe një hyrje me djeg, dhe me pamje madhështore nga deti.  Ne ofrojmë një të makinave private park-dhe një vend për varkë tuaj në breg më posht nga shtëpia pa pagesë. Ne shpresojmë që ju do të shpenzojnë pushime të këndshme në banesën tonë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Lucija Brcic
+385 91 558 3059
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;