Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente CEBALO III, Korčula, Korčula

Përshkrimi

Korcula është qytet në magjistare e kaluara është ndërtesa gjallë today.Numerous dhe monumenteve, nga "psephism" e Lumbarda, mbishkrimin në gur i vjetër në këtë pjesë të Evropës, për Catedral Korcula, dëshmoj për ndryshme magjistare qytetërimeve kanë qenë të gërshetohet në këtë ishull: greke, romake, ilire, kroate, veneciane. Korculans ku dhe kanë mbetur, detarë ndërtuesit e anijeve, ndërtuesit, peshkatarët, guri-hapëse dhe artistëve, hardhi dhe kultivator ullirit. Apartamente CEBALO janë të vendosur dhe të fshehura thellë në gjirin piktoresk të Vrbovica, rreth 4 kilometra larg nga qendra e qytetit të Korcula. Vetëm disa shtëpive në liman, i rrethuar me kodrat dhe pyjet, si dhe një rrugë lokale pa trafik shumë mbi apartamentet vendosur në tarracë-si disa nivele, të ofrojnë çdo mysafir të qetë e nevojshme për një pushim të papërsëritshme. Banesat janë larg 10-20 metra nga një «private» me guralecë dhe rërë plazhi mbrojtur nga era e fortë me një thellësi graduale të detit, një vend ideal për fëmijët për të notuar. Mbi apartamente, nga rruga, nuk është një vend i mbuluar parking privat, ndërsa poshtë ka një mol për ankorim të anijeve. A3 Apartament (6 +2) - Të pajisur me qejf për 6 persona (ose 6 të rriturve me fëmijët) - 3 dhoma gjumi, kuzhinë të madhe moderne me një kundër-pjatalarëse, dhomë të mëdha të jetesës, 2 banjo, TV satelitor, telefon, të sigurt për të vlerë - me një tarracë të madhe me diell me tulla Barbecue dhe një tarracë e mbuluar me pamje nga deti, ofron një standard të lartë të mirëqënies. Apartament është ajër i kondicionuar.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Milan Cebalo
+385 98 80 48 55, +385 20 71 16 92
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt