Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente CEBALO II, Korčula, Korčula

Përshkrimi

Korcula është ishulli me bimësi më të bollshme në Adriatik, dhe kjo është një lloj i Edenit ekologjike të Mesdheut. Ai është i mbuluar nga qindra llojet e pyjeve aromatike mesdhetare bimëve anddense, e cila i dha asaj emrin Korkyra Melaina "Black Korcula" në të kaluarën klasike. Apartamente CEBALO janë të vendosur dhe të fshehura thellë në gjirin piktoresk të Vrbovica, rreth 4 kilometra larg nga qendra e qytetit të Korcula. Vetëm disa shtëpive në liman, i rrethuar me kodrat dhe pyjet, si dhe një rrugë lokale pa trafik shumë mbi apartamentet vendosur në tarracë-si disa nivele, të ofrojnë çdo mysafir të qetë e nevojshme për një pushim të papërsëritshme. Banesat janë larg 10-20 metra nga një «private» me guralecë dhe rërë plazhi mbrojtur nga era e fortë me një thellësi graduale të detit, një vend ideal për fëmijët për të notuar. Apartament A2 (4 +2) - Pajisur për 4 persona (ose 4 të rriturve me fëmijët) - 2 dhoma gjumi me krevat dopio, kuzhinë, dhomë të gjallë, banjo, TV satelitor, telefon - ofron një tarracë të madhe veçanërisht rrethuar nga një Arul lule simpatik, dhe Barbecue tullave, hapësirë ​​të mjaftueshme për , lojë diellit, ditën dhe në mbrëmje relaksuese me një pamje të detit.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Milan Cebalo
+385 98 80 48 55, +385 20 71 16 92
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt