Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ADRIATIC III, Korčula, Korčula

Përshkrimi

Ne ofrojmë mysafirët tanë 4 apartamente secila për 2-4 persona. Apartamentet janë 40 m2 dhe përbëhet nga dhomë që jetojnë me krevat dopio, kuzhine, banjo dhe dhoma gjumi. Çdo apartament ka një ballkon me pamje të qytetit të vjetër dhe të detit dhe një tarracë të gjerë. Mysafirë të shquar në Barbecue dhe vend parkimi. Apartamente "Adriatik" janë të vendosura në një ndërtesë të krejt të re në zonën më të bukura të qytetit të Korcula nga i cili qyteti është vetëm 150 m dhe 50 m nga plazhi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Tonci Perucic
+385 98 74 61 84, +385 20 71 59 38
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt