Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ŠEGEDIN, Korčula, Korčula

Përshkrimi

Apartamente Šegedin janë të vendosura në Medvinjak pjesë shumë atraktive, gjiret e qetë 1 km nga qyteti i Korcula. Korcula është i vendosur 10 minuta më këmbë nga deti. Banesat janë të ajrit të kondicionuar dhe të pajisur plotësisht për komfortin tuaj maksimale. Shtëpia është e vendosur 30 metra larg nga deti, rrethuar nga kopshte e ullirit dhe bimët aromatike. 6 +1 Apartament ka një kuzhinë, dhomë të gjallë, tre dhoma gjumi me tre banja dhe një tarracë të madhe me një pamje të mrekullueshme të kanalit të Peljesaçit.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Antonietta Faieta

Friday, May 25, 2018
Meta fissa per la mia famiglia,torneremo anche quest'anno. Posizione incantevole a pochi passi dal mare dove si trova una spiaggetta con sabbia e un pontile dove é possibile sdraiarsi e rilassarsi. Gli appartamenti sono bellissimi, arredati con gusto e pulitissimi. Si affacciano tutti sulla baia e sulla cittá di Korkula, una vista mozzafiato. Ci si sente a casa propria grazie anche alla cordialità, la gentilezza e la disponibilitá di Maria. Perfetto per qualsiasi tipologia di famiglie. Fantastico, non vedo l'ora di tornarci.

dragan bogdanić

Wednesday, August 3, 2016
Korčula je prelijepa.Smještaj i domaćini...toplina doma.
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Marija Šegedin
+385 91 505 05 57
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt