Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MIRA IV, Hvar, Zavala

Përshkrimi

Nëse e doni diellin dhe detin blu dhe ju duan të kalojnë pushimet tuaja të rrethuara nga natyra në hijen e pishave aromatik gjatë dhe këngën e crickets larg nga zhurma e qytetit, kështu që zgjedhja juaj e duhur Zavala është një qytet i vogël në anën jugore të ishullit Hvar. Shtëpia jonë me një sipërfaqe prej 900 m2 ka 5 suita, secili me tarracë private (me pamje nga deti). Ne gjithashtu kemi një dhomë dyshe me banjo dhe verandë. Deti është vetëm 30 metra nga shtëpia përgjatë detit çon një gjurmë në këmbë, i cili ju merr 100 metra, duke e çuar në tre plazhet me guralecë. Guests janë vetëm prapa shtëpisë, parkun pjesërisht shaded makinave. Shtëpia gjithashtu ka një tarracë të veçantë me Barbecue, tavolinë druri dhe stola për nevojat e të dy pronarët dhe mysafirët.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Magyari Zsuzsa

Saturday, August 6, 2016
Egy kellemes hetet töltöttünk a Narancs apartmanban, melynek terasszal kombinált szabadtéri konyháját rendkívül ötletesnek találtuk, a nyári hőségben megfizethetetlen árnyékával. A házigazdák nagyon barátságosak és segítőkészek. Ajánlom őket és az apartmant mindenkinek.
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Mira Barbic
+31 6 1829 7335
Nga 60 €/natë
Kontakt