Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament ROSOHOTNICA II, Hvar, Jelsa

Përshkrimi

Basina është një vend i vogël prej rreth 140 shtëpive (kryesisht shtëpitë verore). Ajo është e vendosur në anën veriore të ishullit Hvar, 8 km larg nga Jelsa, 7 km nga Stari Grad dhe 5 km nga Vrbovska. Nga deti, ajo është në një distancë të barabartë nga Jelsa, Vrbovska dhe Bol në ishullin e Braç (rreth 3 milje detare), që e bën atë të përshtatshëm për anije të vogla dhe skimmers. Kjo zonë ofron një mundësi për një pushim të vërtetë pa makina apo edhe shumë turistë. Basina është e vendosur brenda tre limane të bukur. Ju mund të zgjidhni të lahet në plazhin zhavorr, bëj banja dielli mbi sipërfaqet e sheshtë guri apo pikiatë off cliffs në det. Kjo fushë është shumë interesante për surfers (sidomos fillestar). Si të merrni për të Basina Nëse ju keni një automjeti, të marrë traget makinë nga Spliti (3-5 nisje në ditë) në Stari Grad, dhe nga atje të marrë rrugën drejt 116 Jelsa. Pas 5 km kthesë majtas. Ju gjithashtu mund të merrni traget nga Drvenik të Sucuraj (6-10 nisje në ditë), pastaj të marrë rrugë 116 të Jelsa, dhe nga ana e djathtë pas 5 km. Nëse ju nuk keni një automjeti, atëherë ne ju sugjerojmë që të fluturojnë për në Split afërt e aeroportit ose Braç - dhe kërkoni për të gjitha informatat të mëtejshëm atje. Apartamente "ROSOHOTNICA" *** Shtëpi Apartament (Cascading poshtë :) është e vendosur afër detit (30 m) me 6 suita, dhomë palestër, 2 dushe natyrë, 2 zjarrit në natyrë për gatim, shesh lojërash për fëmijë (në para ndërtesës), parking privat dhe një lidhje për anije. APARTAMENT 2 - RUŽMARIN - 21 m2, hyrje të veçantë, kati i parë, 20 m2 tarracë, dhomë që jetojnë me kuzhinë dhe banjë. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, të sigurt, dhe mund të përdorin një makinë larëse të përbashkët. Çmimet në euro / ditë. Çmimi i apartamenteve të përfshijnë tatimin dhe të përdorin në dhomë palestër. Fëmijët deri në 2 vjet pa pagesë. Pets vetëm në bazë të kërkesës (5 € / ditë). Pastrim Final 25,00 € (në qoftë se banesa është pastruar plotësisht). Rezervime gjatë korrik dhe gusht, të paktën për A2 - A7 e shtunë / e shtunë. Rezervat janë konfirmuar pas pagesës së depozitimit (10% e qirasë totale) .

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 - 65 €/natë
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Ivan Grgičević
+385 91 529 29 31
Nga 40 - 65 €/natë
Kontakt